Безпека понад усе


Хто “ліхтарик”?

Випадковий кейс про маніпуляції.

Ми грали з кішкою. Я світила іграшкою-ліхтариком на підлогу і доросла кішка, наче мале кошеня - стрибала за фігурним відображенням. Я подумала, що це шикарний приклад, ми якраз кілька днів тому говорили з донькою про маніпуляції. Звернула її увагу: дивись, як кішка бігає за промінчиком, вона дивиться тільки на нього.  Не бачить, що ми керуємо ліхтарем. Маніпулюємо нею. 

Коли інформація, яку ти прочитала чи побачила, захоплює всю твою увагу, викликає сильні емоції, придивись - шукай, хто її "випускає". Інформація - в цьому прикладі - це ліхтарик - інструмент. Якщо ми реагуємо - "стрибаємо" наче кішка, в цей момент нами керує той, у кого в руках "ліхтар".  Якщо ми вже зреагували, нам потрібно зупинитись.  Можливо, цією інформацією нас відвертають від чогось важливого чи скеровують нашу увагу. 

Складно зрозуміти, у кого в руках цей "ліхтарик". Але якщо ми просто зупинимо свою реакцію - буде вже добре.

Як хочу, щоб ми завжди могли вчасно побачити, у кого в руках "ліхтарик". ❤️ Обіймаю, як хочу Перемоги

Авторка - Світлана Ройз

 

 


Домедична допомога


Життя триває...

#ЦентрФлоренс #Психічне_здоров'я #рекомендації
❓ Коли можна радіти?
✅ Завжди, коли є час!
❓ Чому можна радіти?
✅ Всьому!
Настав новий день – радість. Пташки співають, квіти розцвітають… - радість.
Філіжанка смачної кави або чашка ароматного чаю – радість. А якщо ще й у компанії рідних чи друзів, то подвійна радість.
Дитина посміхнулася – радість. Новий манікюр – радість. Нові колеса для авто – радість.
Намагайтеся помічати радісні моменти як можна частіше. За можливості – занотовуйте усі позитивні моменти кожного дня. 
🚩 Відчувати позитивні емоції під час війни – це базова потреба. Це ресурс організму на боротьбу, витривалість та відновлення.
Подбати про себе – це наразі наше спільне завдання. Як у літаку: спочатку одягаємо кисневу маску на себе, потім на дитину.
Тільки якщо ми почнемо дбати про себе, свій емоційний і психологічний стан, то зможемо з найменшими втратами (для себе, свого життя і нервової системи) впоратися з подіями довкола.
‼️ В жодному випадку ми не підтримуємо і не пропагуємо гучні гулянки, дискотеки та алкогольні вечірки. Це дійсно недоречно. А милі, родинні чи дружні посиденьки (які не заважають навколишнім) - це саме те, що потрібно робити час від часу аби хоч ненадовго "перемкнутися".
Бережіть себе!
#ЦентрФлоренс #Психічне_здоров'я #рекомендації

https://www.facebook.com/groups/2143084629077287/user/100017238722519/?__cft__[0]=AZVwhVY61W6VtOWmcXiNOIpvv4HlSgnLVa10SFKl6XO_q887HRb4zvMLfYEQp74O4r7KaazAj4R51X2R4wfNGCC 5lqe0iEKnjdbRz1PJjBUlUwxKqW0SxAVi23Gg2xq3LFWiHqIivTQSngIXGW3Jw63jlfI387gknY1CuWJIgSONw&__tn__=-UC%2CP-R



Кібербезпека підлітків.

6 правил свідомого юзера.


Допомога людині,якій необхідна підтримка в стресовій ситуації?

 

Світлана Зелінська

Florence Centre


Допомога дітям з інвалідністю


Обережно!

Мінна безпека!


Правила поведінки учнів під час повітряної тривоги в школі.

Як скласти "тривожний" рюкзачок?


Природна небезпека.

Як поводитися під час грози?